ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

У Волочиську засудили чоловіка, який вимагав гроші

Кримінал 1457
Суд дійшов висновку, що досліджені докази підтверджують винуватість обвинуваченого у вчиненні інкримінованого йому злочину
Суд дійшов висновку, що досліджені докази підтверджують винуватість обвинуваченого у вчиненні інкримінованого йому злочину. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Вирок може бути оскаржений.

Як встановив суд, колега обвинуваченого попросив при нагоді нагадати їхньому спільному знайомому про 200 гривень боргу. У лютому 2019 року така нагода випала: на алеї місцевого ринку він з погрозами накинувся на чоловіка, вимагаючи повернути гроші, та вже не 200, а 1200 гривень.

«Відвівши потерпілого у малолюдне місце, заламав його руку за спину та з вимогою віддати гроші з силою натиснув на неї. У результаті – чоловік отримав закритий перелом лівого плеча зі зміщенням, що відносять до тілесних ушкоджень середньої тяжкості», - йдеться у повідомленні апеляційного суду.Обвинувачений свою вину не визнав. Пояснив, що про борг знайомому нагадав, як і просив колега, але мова йшла лише про 200 гривень, штовханина була обопільною, а руку якщо і зламав, то ненавмисне, бо ж сили, запевнив, не прикладав.

«Проте потерпілий і свідок наполягали, що підсудний вимагав повернути 1200 гривень, погрожуючи фізичною розправою. Агресивність його дій і обставини заподіяння тілесних ушкоджень підтвердив і досліджений у суді запис відеокамери магазину, на прилеглій території якого все це відбувалося», - додають у суді.

Суд визнав винним 43-річного обвинуваченого у вимаганні, поєднаному з насильством, небезпечним для здоров'я особи (частина 3 статті 189 Кримінального кодексу України) і призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На підставі ст. 75 КК України, звільнив від його реального відбування на 2 іспитових роки.
Також суд частково задовольнив цивільний позов потерпілого у цій справі, стягнувши з підсудного 25 тисяч гривень моральної шкоди та 990 гривень – матеріальної.

Довідково: вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, суд виніс вирок волонтеркам, які звинуватили депутата в отруєнні собак.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую