ye-logo.v1.2

На Старокостянтинівщині засудили посадовця поштового відділення за корупцію

Кримінал 1699
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Суд виніс вирок начальнику одного з районних відділень «Укрпошти» за одержання неправомірної вигоди.

За вироком Старокостянтинівського суду, у березні 2017 року обвинувачений обійняв керівну посаду в одному з районних відділень «Укрпошти». Через місяць він зустрівся зі своєю попередницею і запропонував їй дати йому чотири тисячі гривень. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного судую

«За таких умов обвинувачений пообіцяв не направляти в правоохоронні органи доповідної записки охоронця відділення з компрометуючою інформацією щодо неї. Після чергового нагадування жінка таки принесла гроші – і поклала їх до сейфу в кабінеті керівника. Усі купюри правоохоронці перед тим обробили спеціальним аппаратом», - йдеться у повідомленні.

У суді обвинувачений вину не визнав, пояснив, що екскерівниця не виплатила повністю зарплату охоронцю відділення. Про це він дізнався із його доповідної записки. Тож, аби допомогти своєму підлеглому, сказав колишній начальниці принести близько чотирьох тисяч гривень – суму, яку боргувала. І, дійсно, кілька разів нагадував їй про це.

Читайте також: У Полонному оштрафували батька, який «відкуповував» сина від кримінальної відповідальності.

У суді посадовця поштового відділення все ж визнали винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 368 Кримінального Кодексу України. Обвинуваченому призначили покарання у виді штрафу в розмірі 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 25 500 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую