ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

На Чемеровеччині суд залишив під вартою підозрюваного у крадіжці з дитячого садка

Юна МІТРАШКО Кримінал 597
Підозрюваний має вже п'ять судимостей за злочини проти власності
Підозрюваний має вже п'ять судимостей за злочини проти власності. Фото: kma.court.gov.ua

Суд вважає, що підозрюваний може переховуватись.

Чемеровецький районний суд продовжив запобіжний захід підозрюваному у крадіжці з проникненням в приміщення та визначив заставу у розмірі 100 тисяч 350 гривень. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

"За версією слідства, у серпні цього року житель Віньковеччини, що має вже п'ять судимостей за злочини проти власності, двічі вчинив крадіжки із дитячого садка в селі Гуків Чемеровецького району. За першим разом виніс ноутбук завідувачки дошкільного закладу і близько 400 гривень, за другим – 1 тисяч гривень і харчі. 29 серпня правоохоронці повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочину і того ж дня суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 днів", - пояснюють у пресслужбі суду.

На думку суду, підстави вважати, що підозрюваний може переховуватись та вчиняти інші кримінальні правопорушення досі актуальні. Тому частково задовольнив клопотання слідчого, який просив продовжити строк тримання під вартою на 60 днів. І ухвалив продовжив дію запобіжного ще на 30 днів.

Як зазначають у пресслужбі, ухвала не набрала законної сили і може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую