ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Хмельничанка стала жертвою махінації з орендою житла

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 2505
Ринок нерухомості і, зокрема, ринок орендованого житла, нерідко є широким полем для різного роду шахраїв
Ринок нерухомості і, зокрема, ринок орендованого житла, нерідко є широким полем для різного роду шахраїв. Фото: ілюстративне з 24tv.ua

Потерпіла втратила 18 тисяч гривень.

Вчора, 28 жовтня, до Хмельницького відділу поліції звернулася хмельничанка, яку ошукав шахрай. Жінка втратила 18 тисяч гривень. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Потерпіла розповіла, що хотіла орендувати квартиру у Хмельницькому. Привабливу пропозицію знайшла на одному із сайтів оголошень і зателефонувала за номером, який був вказаний в оголошені. Невідомий розповів жінці, що житло наразі вільне і що бажаючих його орендувати багато. В поспіху жінка погодилася перерахувати гроші за орендовану квартиру не пересвідчившись, що вона існує. Через мобільний додаток, хмельничанка перерахувала шахраю 18 тисяч гривень. Після оплати, зловмисник зник разом з грошима»,- повідомили у поліції.

По даному випадку працівники поліції відкрили кримінальне провадження і наразі працюють над встановленням особи зловмисника.

Як уникнути шахрайства при оренді квартири

• Перевіряйте всі наявні документи на орендовану квартиру. Зверніть увагу на форму власності, кількість власників. Уточніть, чи всі вони згодні на здачу квартири в найм.

• Зробіть копію і перевірте документи власника житла. Порівняйте їх з даними в документах на квартиру.

• Укладайте типовий договір на оренду житла, просите додати до неї копії документів власників житла.

• Постарайтеся перевірити історію квартири, що здається. Пробийте адресу на сайтах оголошень про нерухомість, щоб зрозуміти, як давно шукають орендарів. Можливо, вдасться знайти відгуки про власників.

• Домовляйтеся про повний розрахунок за квартиру тільки в момент заїзду. Якщо власники наполягають на заставі або передоплаті – внесіть мінімально можливу суму.

• При добовій оренді не сплачуйте заставу або завдаток на карту. Пам'ятайте, що передоплата за ненадані послуги підвищує шанси шахраїв. Перевіряйте фотографії житла через пошук Google, щоб дізнатися, чи відповідають зображення вказаній адресі та об'єкту.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую