ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

«Мінувальника» залізничної колії у Волочиську примусово лікуватимуть

Кримінал 1251
Невдалий жарт про замінування обернувся в застосування судом примусового заходу медичного характеру
Невдалий жарт про замінування обернувся в застосування судом примусового заходу медичного характеру. Фото: vl.km.court.gov.ua

Таким є рішення суду.

Ще влітку цього року чоловік подзвонив до поліції та повідомив про замінування залізничної колії поруч із станцією «Волочиськ». Як повідомляють у Волочиському районному суді, в засіданні обвинувачений пояснив, що пожартував.

«Повідомлення про замінування призвело до дезорганізації функціонування залізничної колії, порушення спокою працівників та безпідставного відволікання сил і засобів спеціальних служб для перевірки вказаного повідомлення. В судовому засіданні «жартівник» пояснив, що він, перебуваючи у себе в будинку з належного йому телефону зателефонував на лінію «102». Після цього він спробував знову зателефонувати, щоб пояснити, що він пожартував. Однак, телефонна лінія вже була зайнята», - йдеться у повідомленні.

Суд оцінив зібрані у кримінальному провадженні докази і вирішив, що громадянин вчинив завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яка загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, за що передбачена кримінальна відповідальність за частиною 1 статті 259 КК України. Санкція статті – штраф, арешт або обмеження волі.

«Однак, згідно з висновком судово-психіатричного експерта, чоловік на момент вчинення злочину виявляв легку розумову відсталість зі значними поведінковими розладами, що потребують лікування. Він не усвідомлював значення своїх дій та не міг керувати ними», - кажуть у суді.

Таким чином, суд ухвалив стосовно чоловіка застосувати примусовий захід медичного характеру у виді надання амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую