ye-logo.v1.2

Підсипали снодійне та втопили: суд слухає справу вбивства чоловіка з Віньковець

Кримінал 3326
Чоловіків підозрюють у вбивстві хмельничанина
Чоловіків підозрюють у вбивстві хмельничанина. Фото: скрін з відео

Підозрювані понад рік перебувають під вартою.

На Житомирщині почався суд над двома чоловіками. Їх звинувачують у тому, що вони підсипали снодійне 34-річному водієві з Віньковець, втопили його, щоб відібрати і продати недорогу іномарку. Як повідомляє ТСН, обвинувачені своєї провини не визнають.

«На перше засідання чоловіків привели у кайданках під конвоєм. Під вартою вони майже рік. Їх підозрюють у жорстокому вбивстві 34-річного хмельничанина. Підозрювані твердять, що не винні, бо злочин був скоєний у місті Коростишеві, а вони перебували в Одесі», - повідомляє ТСН.

Участь у засіданні через відеозв'язок взяв батько вбитого. Він розповів, що син поїхав у Бердянськ купувати авто, але додому так і не повернувся. Машина коштувала три тисячі доларів.

«Через тиждень тіло хмельничанина спливло у кар'єрі під Коростишевом. У нього були зв'язані руки і ноги, а до шиї був прив'язаний камінь. Слідство встановило, що водій на придбаній автівці поблизу Миколаєва узяв двох попутників. Коли вони зупинилися на заправці випити кави, то чоловіки підсипали йому сильне снодійне, щоб відібрати і перепродати його телефон і машину», - додають у ТСН.

У крові потерпілого була речовина «Азолептол». Це таблетки, які викликають сонливий стан і їх передозування призводить до коми. У висновку експертів причина смерті — це утоплення. Саме тому втопили його ще живим.

На відеовідтворенні підозрювані показали, як топили водія. Правоохоронці кажуть, що чоловіки зізналися у вбивстві. Але на засіданні обоє підсудних твердять, що дали покази через тиск на своїх рідних. Чоловіка не вбивали. Вони запевняють, що не були у матеріальній скруті, щоб піти на вбивство заради недорогої євробляхи.

«Ми були в Одесі, що підтверджують люди, свідки. Гроші ми нібито вкрали, телефон і машину продали. Але де ці телефони, де ця машина, кому її продали», - зазначив обвинувачуваний у вбивстві Віктор Співак.

Слідчі справді не знайшли ні машини, ні телефона, які підозрювані нібито продали. Утім, обвинувачення стверджує, що і без того доказів достатньо. Тільки назвати їх поки що не можуть. Чоловіки визнавали свою провину під час досудового розслідування, але вже три рази їх покази змінилися.

У разі доведення вини обвинувачений, їм може загрожувати до 15 років або довічне ув'язнення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую