ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

Коноплі вирощував не умисно: суд виніс вирок 67-річному нетішинцю

Кримінал 647
Суд закрив провадження у справі про незаконне вирощування конопель
Суд закрив провадження у справі про незаконне вирощування конопель. Фото: ua-news.liga.net

Правоохоронці вилучили 20 рослин.

Нетішинський міський суд закрив провадження у справі про притягнення 67-річного місцевого мешканця до адмінвідповідальності. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, чоловіку інкримінували вирощування нарковмісних рослин.

«За протоколом поліцейських, пенсіонер на своїй земельній ділянці вирощував 7 кущів конопель. Чоловік у суді пояснив: про те, що ці рослини – коноплі, дізнався від поліцейських, до того часу вважав їх за бур’ян, тож умисно не вирощував. Його захисниця заявила клопотання про закриття провадження у справі у зв’язку з відсутністю у діях нетішинця складу адміністративного правопорушення», - зазначають у суді.

Як встановив суд, під час проведення 14 серпня 2019 року санкціонованого обшуку на присадибній ділянці чоловіка поліцейські знайшли і вилучили 20 рослин, ззовні схожих на коноплі, що росли хаотично, без ознак обробки чи догляду. За висновками експертів, усі вони містять тетрагідроканабінол і є рослинами роду конопель.

Суддя приходить до висновку, що зазначені дії не свідчать про умисел останнього, а отже відсутній склад адміністративного правопорушення тому провадження у справі підлягає закриттю.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую