ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Напав з ножем на неповнолітнього: суд покарав мешканця Старокостянтинова

Кримінал 826
Молодика покарали з розбій
Молодика покарали з розбій. Фото: zmi.ck.ua

Обвинувачений уже притягувався до кримінальної відповідальності.

У серпні 2018 року п'яний 25-річний мешканець Старокостянтинова вчинив розбій. Як повідомляють у прокуратурі області, чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності.

«Аби заволодіння чужим майном, молодик після розпивання алкоголю на літньому майданчику поблизу одного із кафе, вчинив розбійний напад на неповнолітнього. Він приставив до грудей потерпілого ножа та наказав передати йому гроші. Переляканому хлопцю не залишалось нічого іншого як віддати свій гаманець, в якому було лише 46 гривень», - йдеться у повідомленні прокуратури.

Суд обвинуваченого визнав винним у вчиненні розбою. Його засудили до 3 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням. Однак, прокуратура оскаржила це рішення в апеляційному порядку, вважаючи таку міру покарання невідповідною ступеню тяжкості злочину.

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора вирок міськрайонного суду в частині звільнення від відбування покарання з випробуванням Хмельницьким апеляційним судом скасовано.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую