ye-logo.v1.2

Лікарці перинатального центру, яку підозрюють у торгівлі людьми, обрали запобіжний захід (ОНОВЛЕНО)

Кримінал 4144
У Хмельницькому заступницю головного лікаря перинатального центру та двох її пацієнток підозрюють у торгівлі людьми
У Хмельницькому заступницю головного лікаря перинатального центру та двох її пацієнток підозрюють у торгівлі людьми. Фото: Поліції Хмельницької області

У справі фігурують ще дві жінки.

Заступницю головного лікаря Хмельницького міського перинатального центру та двох її пацієнток підозрюють у торгівлі людьми. Як зазначили у Нацполіції області, восени минулого року у Хмельницькому перинатальному центрі 25-річна жителька Кіровоградської області народила здорову дівчинку. Проте народжувала вона під чужими анкетними даними, які належали іншій жінці. Остання, в обхід чинного законодавства, мала забрати новонародженого малюка, який згідно підроблених документів був записаний у медзакладі вже як її дитина.

Організатором цієї схеми, за даними правоохоронців, виступила заступниця головного лікаря перинатального центру, яка користуючись своїм службовим становищем, підробила ряд документів, що стосувалися вагітності та пологів.

Учора, 22 квітня, лікарці суд обрав запобіжний захід. Про це повідомила прессекретар Хмельницького міськрайонного суду Наталія Сова.

«Лікарці суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком по 19 червня включно. Їй заборонено залишати житло в період часу з 22.00 до 6.00 ранку без дозволу слідчого, прокурора або суду,  з накладенням забов'язань прибувати на виклик слідчого, прокурора та суду», - зазначила прессекретар.

Заступниці головного лікаря інкримінують декілька статей Кримінального кодексу – частину 3 статті 15 «Замах на злочин», частину 3 статті 149 «Торгівля людьми», частину 1 статті 366 «Службове підроблення». 

Породіллі та жінці, яка, за версією поліції, мала забрати дитину, суд також обрав запобіжні заходи в у виглядів домашнього арешту до 19 червня. Обом їм інкримінують частину 3 статті 15 «Замах на злочин», частину 3 статі 149 «Торгівля людьми», частину 4 статті 358 «Підроблення документів» і частину 1 статті 366 «Службове підроблення».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую