ye-logo.v1.2

Жительці Нетішина, яка задушила новонароджену дитину, суд змінив покарання

Кримінал 2949
Жінка,яка вбила свою дитину, відбуватиме покарання у в\'язниці
Жінка,яка вбила свою дитину, відбуватиме покарання у в'язниці. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Обвинувачену позбавлять волі.

Жінці, яка рік тому задушила свою новонароджену дитину, суд змінив вид та міру покарання. Як повідомляють у прокуратурі області, тепер жінка відбуватиме покарання у виді позбавлення волі.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що, дізнавшись про небажану вагітність, жінка вирішила приховати вказаний факт від свого оточення. Також не звернулась вона і до медичних закладів для здійснення належного медичного нагляду за вагітністю та супроводу пологів. У серпні минулого року породілля вдома самостійно народила живу та здорову дівчинку, а після пологів перекрила новонародженій доступ повітря. Внаслідок механічної асфіксії дитина померла», - зазначають у прокуратурі.

Додають, що аби приховати свою злочинну діяльність, тіло дитини жінка заховала у кімнаті гуртожитку, де проживає, а сама була доставлена до лікарні у зв’язку із погіршенням стану здоров’я.

Тоді Нетішинський міський суд визнав жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 117 (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) КК України і призначив обвинувачені покарання у виді 2 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку тривалістю 3 роки.

«Вважаючи таке покарання надто м’яким, прокурором рішення суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку та, за результатами розгляду скарги, вирок суду в частині звільнення від відбування покарання з випробуванням Хмельницьким апеляційним судом скасовано і жінку позбавлять волі на два роки», - зазначили у прокуратурі області.

Читайте також: Суд закрив справу про погрозу вбивства в Кам’янці-Подільському

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую