ye-logo.v1.2

У Шепетівці засудили чоловіка, який до смерті побив колишню дружину

Кримінал 550
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду. Фото: ілюстративне pixabay.com

Шепетівчанину призначили вісім років ув’язнення.

Подія трапилася у листопаді 2019 року в Шепетівці. Між експодружжям, котре проживало в одній квартирі, спалахнув конфлікт через те, що колишня дружина зловживала алкоголем. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, сварка закінчилася трагічно: у результаті заподіяних чоловіком тяжких травм жінка померла.

«Під час судового розгляду справи чоловік вину не визнав, розповів, що колишня дружина близько восьми років зловживала алкоголем, у такому стані була агресивною, била їхню дитину і його матір. А того дня, поки вони з батьком готували їжу на кухні, жінка кудись виходила, повернулася п’яна і брудна, трималася за живіт. Під вечір знову пішла, повернулася, тримаючись за живіт, лягла на підлогу, де зранку батько знайшов її мертвою. Обвинувачений стверджував, що її не зачіпав», - йдеться у повідомленні.

Проте суд відхилив його заперечення вини, оцінивши їх як намагання уникнути відповідальності за скоєний злочин.

За даними висновків судово-медичних експертиз, тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до смерті, були спричинені жінці від ударів рук та ногами. Після заподіяння закритої травми живота з розривом брижі тонкої кишки потерпіла не могла ходити, зокрема на деякий час вийти з квартири, а потім повернутися. Обвинувачений, за його ж показаннями, у цей час безперервно перебував у квартирі за місцем проживання.

Призначаючи обвинуваченому вид та розмір покарання, суд врахував, що він вперше притягується до кримінальної відповідальності, є особою з інвалідністю ІІІ групи з дитинства по слуху, позитивно характеризується за місцем проживання, має на утриманні неповнолітню дитину, а також те, що він скоїв тяжкий злочин, не намагався допомогти жінці після заподіяння травм, не розкаявся у вчиненому.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 38-річного шепетівчанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої, та призначив йому покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Читайте також: Побились на порозі супермаркету: хто винен – жінки з'ясовували у суді.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую