ye-logo.v1.2

У Хмельницькому засудили інспектора, який намагався пронести наркотики до СІЗО

Кримінал 589
Працівник слідчого ізолятора намагався пронести в установу наркотики
Працівник слідчого ізолятора намагався пронести в установу наркотики. Фото: пресслужби СІЗО

Чоловікові призначили іспитовий строк.

У жовтні минулого року працівник Хмельницького слідчого ізолятора намагався пронести на територію установи згорток із наркотичними речовинами. Як писав сайт «Є» раніше, інспектор намагався збути заборонені речовини ув’язненому.

«Колишній молодший інспектор відділу режиму і охорони Хмельницького слідчого ізолятора намагався з метою подальшого збуту пронести на територію охоронюваної зони установи 14 таблеток метадону, речовину, яка містить метадон, канабіс, смолу канабісу, концентрат з макової соломи, амфетамін», - йдеться у повідомленні пресслужби СІЗО.

Реалізувати намір йому не вдалося, під час огляду заборонені речовини було вилучено. Наразі чоловікові призначили покарання.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Чоловікові призначено покарання із застосуванням частини 1 статті 69 Кримінального України у виді п`яти років позбавлення волі без конфіскації майна. Водночас колишнього інспектора звільнено від відбування покарання з випробуванням. Йому встановлено іспитовий строк тривалістю три роки.

Читайте також: Хмельницький суд призначив остаточне покарання групі в’язнів-утікачів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую