ye-logo.v1.2

Порушили карантин: у Хмельницькому власника розважального закладу посадили під домашній арешт

Кримінал 1821
Йдеться про «СВ-Клуб» та місцевого підприємця Віктора Вікарчука
Йдеться про «СВ-Клуб» та місцевого підприємця Віктора Вікарчука. Фото: Нацполіції області

Також запобіжний захід обрали і директору розважального комплексу.

У Хмельницькому суд визначив запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту власнику та керівнику розважального закладу, які підозрюються в порушенні санітарних правил та норм. Про це зазначають у Секторі комунікації Нацполіції області,

«За період з початку пандемії та оголошення карантинних заходів на керівників закладу було складено десятки протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення — «Порушення правил карантину людей». Та поки адміністративні справи перебували на розгляді в суді, розважальний комплекс продовжував свою діяльність всупереч вимогам законодавства, ставлячи під загрозу здоров‘я людей», - йдеться у повідомленні.

У січні цього року на підставі ухвали суду правоохоронці провели обшук в розважальному комплексі в рамках розслідування кримінального провадження, а нещодавно слідчі оголосили про підозру власнику та директору закладу.

Чоловікам доведеться відповідати за частиною 1 статті 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) та частиною 1 статті 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України. Оскільки, окрім злісного порушення карантинних обмежень, підозрювані не забезпечили виконання рішення суду, який зобов’язав повністю зупинити діяльність закладу до усунення 23-х порушень у сфері пожежної безпеки.

Максимальне покарання, передбачене санкціями цих статей – позбавлення волі терміном до 3 років. Хмельницький міськрайонний суд визначив обом підозрюваним запобіжний захід на період розслідування у вигляді нічного домашнього арешту.

Правоохоронці не уточнюють назву розважального закладу та ім’я підозрюваних. Однак з опублікованих фотографій зрозуміло, що йдеться про «СВ-Клуб» та місцевого підприємця Віктора Вікарчука.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую