ye-logo.v1.2

Чоловіка, який намагався підірвати трьох знайомих, засудили до десяти років ув’язнення

Кримінал 1241
Нещодавно Хмельницький апеляційний суд відхилив скаргу обвинуваченого і залишив вирок без змін
Нещодавно Хмельницький апеляційний суд відхилив скаргу обвинуваченого і залишив вирок без змін. Фото: ілюстративне unsplash.com

Суд відхилив апеляцію і залишив вирок без змін.

Десять років ув’язнення – таке покарання відбуватиме чоловік, який намагався підірвати гранатою трьох своїх знайомих. Про це повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області.

Як зазначають правоохоронці, лише за щасливим збігом обставин не сталося непоправного і люди залишилися живі. Тоді, у грудні 2018 року в Полонному в засудженого виникла сварка з трьома чоловіками. Зловмисник узяв гранату і прямо із вікна свого мікроавтобуса кинув у напрямку чоловіків, які стояли на узбіччі дороги.

«Чоловік жбурнув гранату далі наміченої цілі, і вона вибухнула в рові поблизу дороги, тож осколки тільки злегка зачепили потерпілих. Після скоєного підозрюваний навіть не вийшов зі свого автомобіля, щоб надати допомогу чоловікам, а одразу помчав додому, а звідти — у Рівне, де винайняв готель і намагався забезпечити собі алібі», - зазначають правоохоронці.

Потерпілі тим часом звернулися до правоохоронців, котрі затримали чоловіка. За вчинений злочин суд виніс йому вирок – 10 років позбавлення волі. Той подав апеляцію. Нещодавно Хмельницький апеляційний суд відхилив скаргу обвинуваченого і залишив вирок без змін.

Читайте також: На Ізяславщині засудили чоловіка, який вбив односельця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую