ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Уродженець Хмельниччини воює проти власного народу в окупаційних військах — СБУ

Кримінал 6729
СБУ продовжує виявляти в лавах військ загарбника зрадників України
СБУ продовжує виявляти в лавах військ загарбника зрадників України. Фото: ілюстративне з фейсбуку СБУ

Його батько закликав сина не виконувати злочинних наказів ворога.

Працівники Служби безпеки України виявили чергового зрадника. Ним виявився уродженець Хмельниччини — Черній Андрій Вікторович. До анексії Криму він служив у Національній гвардії. Далі перейшов на бік ворога й нині воює проти власного народу в складі окупаційних військ. Про це розповіли у пресслужбі управління СБУ у Хмельницькій області й опублікували відео зі зверненням його батька.

За їх словами, у 2014 році після анексії Криму колишній нацгвардієць зрадив присязі Україні, перейшов на бік ворога й втупив до росгвардії. Згодом чоловік отримав громадянство країни-окупанта, вищу посаду та продовжив службу у Сімферополі.

«Після повномасштабного російського вторгнення зрадник був передислокований на Херсонщину. Очолюваний ним бойовий підрозділ нині знищує мирне населення: дітей, жінок, пенсіонерів», — зазначили в обласному управлінні СБУ.

Зрадник після анексії Криму отримав російське громадянство й нині воює проти України. Фото: надане СБУ

Зрадник після анексії Криму отримав російське громадянство й нині воює проти України. Фото: надане СБУ

Батьки окупанта проживають у Хмельницькій області. Вони дізналися, що їх син воює проти власного народу лише з вуст правоохоронців. Тому батько зрадника закликає свого сина перестати виконувати злочинні накази й здатися у полон Збройним Силам України.

«В Україні гинуть люди, синок. Діти гинуть. Кидай ту службу й не виконуй наказів своїх командирів. Бо інакше я не знаю, як нам жити. Як тобі жити?», — звернувся батько до сина-зрадника.

До теми: Довічне ув’язнення для колабораціоністів: яке покарання загрожує зрадникам і диверсантам

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую