ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Поліція закликає жителів Хмельниччини повідомляти про псевдоволонтерів

Кримінал 2915
Все більше шахраїв намагається маскуватися під волонтерів
Все більше шахраїв намагається маскуватися під волонтерів. Фото: ілюстративне freepik.com

З’являється дедалі більше шахраїв, які хочуть нажитися на війні.

Після вторгнення російських загарбників усі благодійні фонди й волонтерські організації об’єднали свої зусилля, щоб допомогти військовим, правоохоронцям і переселенцям. Однак з’явилися й ті, хто хоче нажитися на війні та чужій біді.

«Останнім часом почало з’являтися дедалі більше псевдоволонтерів-шахраїв. Вони під приводом збору коштів на потреби Збройних Сил України чи постраждалого мирного населення насправді збирають і витрачають кошти на власні потреби», — зазначили працівники сектора комунікації поліції Хмельницької області.

За їх словами, кіберполіцейські відстежили вже не одного шахрая, які коштом пожертв громадян оплачували власні забаганки. А дехто навіть спромігся придбати для себе криптовалюту.

Тому кіберполіція Хмельницької області просить громадян надсилати їм інформацію про усіх підозрілих людей, які займаються збором коштів. А також — підозрілі банківські рахунки й реквізити для допомоги.

Повідомити про них можна за телефоном +38(068) 403-66-53 або ж у месенджери Viber, WhatsApp та Signal, встановлені за цим же номером. Telegram: @Cyberpolice_KHM. Або ж на електронну пошту: [email protected] чи [email protected]

До теми: Поширені шахрайські схеми: як зловмисники наживаються на війні

До теми: Прихисток: в Україні працює ресурс, що полегшить знайти житло тим, хто тікає від війни

До теми: В області організували Центр надання гуманітарної допомоги: що робить і куди звертатися

До теми: Коштами єПідтримки можна допомогти українській армії: як це зробити?

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую