ye-logo.v1.2

Вибухівку не знайшли — інформація про замінування у Хмельницькому не підтвердилася

Кримінал 2109
Фейкове повідомлення стосувалося трьох об
Фейкове повідомлення стосувалося трьох об'єктів. Фото: ілюстративне сектора комунікації поліції Хмельницької області

За неправдиві повідомлення про замінування чинним законодавством передбачена кримінальна відповідальність.

Сьогодні, 4 серпня, у Хмельницькому правоохоронці шукали вибухівку. Причиною став електронний лист про замінування трьох об’єктів. Однак ця інформація виявилася неправдою.

Інспекторка з комунікації Хмельницького районного управління поліції Віра Мазур розповіла сайту «Є», що правоохоронці обстежили територію цих об’єктів. Жодних вибухонебезпечних предметів вони не знайшли. Тож інформація про можливе замінування не підтвердилася.

У поліції не розголошують інформацію, про які саме об’єкти йдеться, щоб не сіяти серед населення паніку.

До речі, схожі виклики про замінування правоохоронцям надходили й в інших містах. Зокрема, у Вінниці, Рівному та Кропивницькому. Такі повідомлення теж не підтвердилися.

Подібні «жарти» зловмиснику можуть коштувати волі. Відповідальність за такі дії передбачена статтею 259 Кримінального кодексу України:

1) неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, — від двох до шести років в’язниці;

2) якщо ж йдеться про об’єкти критичної інфраструктури, будівлі, які забезпечують діяльність органів державної влади, заклади освіти й охорони здоров’я, або такі дії спричинили тяжкі наслідки, або вони чинені повторно — від чотирьох до восьми років в’язниці.

Читайте також: На Хмельниччині засудили автомийника, який без дозволу вирішив покататися чужій машині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую