ye-logo.v1.2

Дві мешканки Хмельницького району стали жертвами шахраїв

Кримінал 1949
Шахраї випитують банківські дані, завдяки чому потім знімають гроші з карток потерпілих
Шахраї випитують банківські дані, завдяки чому потім знімають гроші з карток потерпілих. Фото: з архіву

У поліції вкотре закликають не довіряти незнайомцям.

Одна з потерпілих була ошукана під час оформлення онлайн-замовлення, а інша – стала жертвою псевдооператора мобільного зв’язку. Про це повідомили в Хмельницькому районному управлінні поліції.

«34-річна жителька села Олешин розмістила оголошення про продаж дитячих речей на одному з інтернет-майданчиків. З нею зв’язалась невідома особа, яка мала намір придбати товар. Зловмисник надіслав жінці посилання для нібито оформлення замовлення. Коли ж потерпіла ввела дані банківської картки, то замість того, щоб отримати кошти за дитячий одяг, з її рахунку зникло майже 8000 гривень», - повідомили в поліції.

А до 31-річної жительки обласного центру зателефонував незнайомець, який представився працівником одного з мобільних операторів. «Під приводом підтвердження номеру сім-картки, зловмисник випитав персональні дані та дізнався код доступу до банківського рахунку, після чого жінка втратила майже 1000 гривень», - йдеться в повідомленні правоохоронців.

Поліцейські вкотре просять громадян не довіряти незнайомцям ні по телефону, ні під час онлайн-спілкування. «Під час покупок на інтернет-майданчиках не переходьте за сторонніми посиланнями, не вводьте дані своїх банківських карток на невідомих сайтах та нікому не повідомляйте жодних кодів чи паролів або ж будь-якої іншої персональної інформації», - наголошують у поліції.

Нагадаємо, нещодавно на Чемеровеччині жінка, бажаючи отримати фінансову допомогу, перейшла за шахрайським посиланням і втратила 8 тисяч гривень.

Читайте також: У Хмельницькому притягнуть до відповідальності чоловіка за шантаж інтимними фото

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую