ye-logo.v1.2

На Хмельниччині чоловік, який двічі пограбував магазин, отримав п’ять років ув’язнення

Кримінал 1304
Чоловік відправиться до в
Чоловік відправиться до в'язниці. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік двічі скоїв один і той же злочин.

Мешканець Хмельницької області отримав покарання у вигляді п`яти років та одного місяця позбавлення волі після того, як викрав гроші з магазину. Про це йдеться у вироку Старокостянтинівського районного суду.

Обвинувачений раніше вже був засуджений за крадіжку грошей з магазину на три роки шість місяців умовно та звільнений від відбування покарання з іспитовим терміном строком на один рік.

Але, незважаючи на те, що чоловік мав умовне покарання, він вирішив знову скоїти злочин.

В січні 2023 року обвинувачений зайшов через незачинені вхідні двері всередину сільського магазину, доки продавчиня вийшла з приміщення. Переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, підійшов до дерев`яного прилавка де із шухляди викрав гроші в сумі 2 тисячі гривень, після чого залишив приміщення магазину та мав намір витратити грошові кошти на власні потреби. Але його побачила потерпіла, покликала і тоді він зізнався у повторній крадіжці грошей.

В результаті суд взяв до уваги, що чоловік скоїв повторний злочин протягом умовного терміну. І визначив йому загальне покарання у вигляді п’яти років та одного місяця ув’язнення.

Раніше сайт "Є" писав, що у Хмельницькому суд ухвалив рішення щодо 32-річного місцевого жителя, який напав на двох п’ятикласників. Розбійника засудили до 6 років ув’язнення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую