Гаряча тема:
- Війна
Ексголові Хмельницької МСЕК Тетяні Крупі продовжили арешт: що відомо про справу

Вона може вийти під заставу в 230 мільйонів гривень.
Ексголові Хмельницької МСЕК Тетяні Крупі, яку підозрюють у незаконному збагаченні, продовжили термін перебування під вартою до 18 травня 2025 року. Таке рішення 20 березня ухвалив Вищий антикорупційний суд.
Як повідомили у пресслужбі суду, клопотання прокурора САП слідчий суддя задовольнила частково.
«У четвер, 20 березня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання прокурора САП та продовжила колишній голові Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів (до 18.05.2025 включно)», - інформують у пресслужбі Вищого антикорупційного суду.
Як альтернативу підозрюваній визначили заставу в розмірі 230 мільйонів гривень. Заставу цього разу не зменшили. Вона залишилася на тому ж рівні, який встановили під час попереднього засідання в січні, коли Тетяні Крупі продовжували запобіжний захід. Нагадаємо, першопочатково після арешту керівниці Хмельницької МСЕК у жовтні 2024 року їй визначили заставу в розмірі 500 мільйонів гривень.
Додамо, що наразі Тетяна Крупа більше не очолює Хмельницький обласний центр МСЕК. Підозрювану в незаконному збагаченні звільнили з посади головлікаря Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи 20 лютого. Підставою слугувала ліквідація такої медструктури як МСЕК.
Що відомо про справу Тетяни Крупи
Тетяну Крупу, на той час очільницю Хмельницької МСЕК, затримали за підозрою у незаконному збагаченні у жовтні 2024 року. Під час обшуків в неї вдома знайшли лише готівкою майже 6 мільйонів доларів США у різних валютах. 7 жовтня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід підозрюваній у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у 500 мільйонів гривень. Згодом розмір застави зменшили.
Після обрання запобіжного заходу Тетяну Крупу утримують у київському слідчому ізоляторі.
Також в телефоні колишньої головлікарки знайшли листування, що можуть свідчити про зв'язки з працівниками ДБР, обласної прокуратури та митниками.
Крім того, паралельно з резонансним викриттям очільниці Хмельницької обласної МСЕК стало відомо, що близько пів сотні прокурорів Хмельниччини мають встановлену групу інвалідності. Офіс Генпрокурора почав розслідування з приводу законності їх встановлення. На тлі цього скандалу у відставку подав тодішній Генпрокурор Андрій Костін, також керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник звільнився з посади.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: