На Хмельниччині судитимуть начальницю залізничної станції за зловживання впливом

За експлуатацію залізничних колій підозрювана вимагала 10 тисяч доларів та ремонт у кабінеті.
На Хмельниччині перед судом постане начальниця залізничної станції, яку звинувачують у незаконному отриманні 10 тисяч доларів за експлуатацію колій підприємствами. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.
Нагадаємо, у березні цього року підозрювану, яка також є депутаткою районної ради, затримали після одержання хабаря.
«Жінка вимагала та отримала неправомірну вигоду за сприяння у розширенні вантажного фронту – збільшенні кількості вагонів, які підприємства можуть одночасно використовувати для завантаження чи розвантаження товарів», - повідомили у прокуратурі.
Спочатку підозрювана оцінила експлуатацію колії у 180 тисяч гривень, однак згодом підняла «ставку» до 10 тисяч доларів. Окрім цього вона вимагала ще й ремонт кабінету.
Наразі прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно начальниці залізничної станції за зловживання впливом.
Читайте також: У Шепетівці чоловік до смерті побив знайомого табуреткою: що вирішив суд
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: