Вийшов з колонії і пограбував дитину: судили мешканця Кам'янця-Подільського

Після умовно-дострокового звільнення чоловік викрав у хлопчика телефон. Згодом поцупив дитячий велосипед.
41-річний мешканець Кам'янця-Подільського обіркав дитину майже одразу після умовно-дострокового звільнення з колонії. Згідно з вироком суду, рецидивіст знову буде ув'язнений. Про це повідомили у пресцентрі Хмельницької обласної прокуратури.
Раніше чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Черговий злочин, після того як вийшов з колонії, чоловік здійснив у лютому 2025 року. Під приводом дзвінка він узяв у хлопчика на ігровому майданчику мобільний телефон, запам'ятав код доступу та втік, попри спроби дітей зупинити його.
Згодом викрав і дитячий велосипед із під'їзду житлового будинку.
Зловмисника судили за частиною 4 статті 185 та частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України. Його визнали винним у вчиненні крадіжки та грабежу та призначили покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. До набрання вироком законної сили він залишатиметься під вартою.
Читайте також: На Хмельниччині викрили одного з агентів фсб, мережа яких діяла по всій країні
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: