На Кам'янеччині автівка влетіла у відбійник: травмувався водій

Його госпіталізували до травматологічного відділення Дунаєвецької багатопрофільної лікарні.
Сьогодні, 18 грудня, на трасі поблизу села Шатава Кам'янець-Подільського району сталася автопригода. Внаслідок якої травмувався 28-річний водій спринтера.
Як повідомили у секторі комунікації Нацполіції Хмельницької області, близько 2:50 на автодорозі сполученням «Житомир – Чернівці» 28-річний житель Івано-Франківської області, керуючи автомобілем «Mercedes Benz Sprinter», не впорався з керуванням та зіткнувся з відбійником.
Внаслідок автопригоди водій отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували до травматологічного відділення Дунаєвецької багатопрофільної лікарні.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі розслідування триває.
Читайте також: Справа Крупи: захист продовжує ознайомлюватися з матеріалами слідства
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: