На Ізяславщині в аварії загинула 51-річна жінка

Водій не впорався з керуванням та з'їхав у кювет, де зіткнувся з деревом
Сьогодні, 26 грудня, на трасі поблизу села Мокрець Ізяславської громади сталася аварія, внаслідок якої загинула 51-річна пасажирка. Про це повідомили у секторі комунікації Нацполіції Хмельницької області.
За інформацією правоохоронців, 58-річний житель Плужнянської тергромади, керуючи автомобілем «Geely JL7162», не впорався з керуванням та з'їхав у кювет, де зіткнувся з деревом.
«Від отриманих травм 51-річна пасажирка автомобіля загинула на місці події. Водій автомобіля отримав тілесні ушкодження та був доставлений до приймального відділення Ізяславської багатопрофільної лікарні», - зазначили в поліції.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатація транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Наразі водію вже оголосили підозру. Слідчі дії тривають.
Читайте також: Суд покарав жителя Хмельницького району за незаконну вирубку лісу
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: