ye-logo.v1.2

Кам'янецькі діти роблять те, що не може держава — споряджають бійців у зону АТО

Допомога 3787
Фото: mvs.gov.ua

Восьмеро правоохоронців Кам'янець-Подільського міського відділу міліції невдовзі поїдуть у зону проведення антитерористичної операції.

Кам'янець-подільські міліціонери, які вирушать у зону АТО, з рук вихованців клубу юних миротворців отримали військову форму та взуття.

Днями на схід України відправляться восьмеро правоохоронців з Кам’янець-Подільського міського відділу міліції. Вихованці місцевого клубу юних миротворців, які на вулицях міста збирали допомогу від небайдужих кам’янчан, в урочистій обстановці вручили міліціонерам камуфляжну форму і взуття, закуплені за зібрані гроші.

«Дякую усім небайдужим, які в нелегкий час простягнули руку допомоги. Лише гуртом ми зможемо подолати агресора і навести лад в державі. Для нас сьогоднішня акція — це подія. Починаючи від найнеобхіднішого і закінчуючи спецзасобами — вагома допомога кам’янчан. Я можу запевнити, що ми будемо гідно нести свої обов’язки і не допустимо, аби відгуки війни долинали до нашого міста», - прокоментував тимчасово виконуючий обов'язки начальника міської міліції Віталій Козярук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую