ye-logo.v1.2

У Хмельницькому навчатимуть волонтерів

Допомога 2999
надане організаторами
Фото: надане організаторами

На спеціальних заняттях розкажуть, що потрібно знати, аби зробити світ кращим.

Хмельницький благодійний фонд “Хесед Бешт” створює школу волонтерів, куди запрошують небайдужих людей різного віку. Як зазначають організатори, такі уроки сприятимуть підвищенню мотивації до благодійної діяльності, а також забезпечать вміннями, необхідними для здійснення волонтерської роботи. У школі допоможуть втілити ідеї, як зробити світ кращим.
“Зараз волонтерство набуває все більшої популярності, проте нині усі сили небайдужих спрямовуються здебільшого на підтримку воїнів АТО. Ми хочемо показати, що допомога може бути різноплановою, адже її потребують люди у різних сферах, - пояснює керівник школи В’ячеслав Нагнибіда. - Заняття проводитимуть відомі у місті активісти, які досягли успіху у суспільній діяльності. Запрошуємо на навчання людей різного віку, плануємо набрати групу до 30 осіб. Хоча жорстких обмежень, звісно, немає.”
За словами керівника школи волонтерів, у зручний час щотижня проводитимуть одне заняття. Також, окрім теорії, відбуватимуться і благодійні акції. Після закінчення терміну навчання, яке триватиме до двох місяців, волонтери зможуть безпосередньо включитися у діяльність фонду, або ж запропонувати власний проект, з яким допоможуть досвідчені благодійники.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую