ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Дітям із вадами слуху потрібен дитячий майданчик

Допомога 1949
Фото: з архіву фонду "Щедрику-Ведрику"

Директор Новоушицької школи-інтернату для глухих дітей звертається до всіх, хто може допомогти з придбанням хоча б однієї конструкції — гірки, гойдалки, турніка тощо.

Волонтери з благодійного дитячого фонду «Щедрику-Ведрику» нещодавно навідалися в Новоушицьку школу-інтернат для глухих дітей і роздали подарунки та особливі призи учасникам концерту, який діти підготували на честь їхнього приїзду. Особливо вразив благодійників неймовірно зворушливий виступ дівчаток другого та п’ятого класів. Учениці підготували жестову пісню про Україну, під час виконання якої юним талантам вдалося без слів передати всю красу і велич нашої прекрасної і дивовижної країни.
Діти та вчителі Новоушицької спеціальної школи-інтернату для глухих дітей є давніми друзями Всеукраїнського благодійного дитячого фонду. Вони призери міжнародного фестивалю «Щедрику-Ведрику» збирає зірочки» у Ялті (2011 рік), переможці багатьох конкурсів, організованих Всеукраїнським дитячим журналом «Щедрику-Ведрику». Це школа-інтернат з прекрасним педколективом і дивовижними, талановитими дітками. Неабияка заслуга у цьому директора Світлани Чорноконь. Вона вкладає душу у своїх вихованців та робить усе, щоб її підопічні почувалися комфортно у стінах її закладу. Так нині вона запланувала будівництво дитячого майданчику інтернату. Світлана Василівна звертається до всіх, хто може допомогти з придбанням хоча б однієї конструкції — гірки, гойдалки, турніка чи бесідки. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую