ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Полончанка віддала своє волосся для онкохворих дітей

Допомога 5448
Новою зачіскою Тетяна задоволена
Новою зачіскою Тетяна задоволена. Фото: з Фейсбуку

В рамках всеукраїнської акції "Hair for Share" з цього волосся виготовлять перуки для маленьких пацієнтів, які пройшли хіміотерапію.

Вже майже два місяці в Україні триває акція "Hair for Share". Започаткували її для допомоги онкохворим дітям, які внаслідок хіміотерапії втрачають волосся. В межах акції дівчата погоджуються відрізати своє волосся для того, щоб в подальшому з нього сплели перуки для онкохворих діток.

Як повідомляють організатори ініціативи, з початку акції й до 31 січня 170 дівчат та 10 хлопців віддали своє волосся на перуки для онкохворих діток. "Це приблизно 14 кілограмів волосся. Уже готові 10 перук, 94 910 гривень пожертвувано на виготовлення перук. Акція #hairforshare безсторокова. Ми приймаємо волосся від 35 сантиметрів, тож якщо ваші коси трішки коротші – не переживайте, хай відростуть", - кажуть активісти.

Серед жінок, які вирішили долучитися до ініціативи, є жителька Полонного Тетяна Кондратюк. За її словами, вона не планувала вкорочувати волосся, яке сягало нижче поясу. Зважилася на кардинальний крок заради допомоги дітям.

"Я часто долучаюся до різних благодійних акцій. За освітою медик, і для мене боляче бачити, коли хворіють дітки. Відчуваю піднесення, коли роблю щось добре. Бувають ситуації, що ти жертвуєш фінансову допомогу тій, чи іншій людині. А тут маленьку частинку себе треба віддати", - розповідає Тетяна.


Останні п'ять років жінка не вкорочувала собі волосся, але заради дітей - наважилася.

Близько п’яти останніх років жінка не вкорочувала свого волосся, а днями зробила собі каре. "Я тривалий час ходила з довгим волоссям. Перукарню практично не відвідую. Не знаю скільки саме волосся відрізала, але точно більше 35 сантиметрів. Мене спочатку навіть відмовляли перукарі, щоб не так кардинально стригти довжину, - додає Тетяна Кондратюк. – Але уявіть, як діткам, коли волосся починає випадати і в один момент доводиться стригтися під "нуль".

Задумалася про подібний крок і 15-річна донька Тетяни. "У доньки волосся не фарбоване. Коли я пішла в перукарню, вона теж була налаштована. Але коли мені почали різати волосся, у неї сльози на очах були, - ділиться полончанка. - Хотілося б, щоб люди трохи більше допомагали. Тоді починаєш все абсолютно по іншому переосмислювати. Робиш якусь допомогу і стаєш залежним від цього. Хочеш робити ще і ще. А на зарплату медсестри важко у фінансовому плані всім допомогти. Тому спробувала так".

Щоб долучитися до акції й пожертвувати волосся на перуку для онкохворих діток,треба заповнити форму за посилання: https://goo.gl/y7WWpb. Детальніше про акцію тут.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую