ye-logo.v1.2

Дворічній Софії Коваль у День міста Хмельницький зібрали 100 тисяч гривень

Допомога 6613
На лікування дівчинки потрібна величезна сума - близько 63 мільйони гривень
На лікування дівчинки потрібна величезна сума - близько 63 мільйони гривень. Фото: надане мамою Софійки Коваль

Дівчинці необхідно ввести препарат, який може зупинити недугу.

У Хмельницькому продовжують збирати кошти на порятунок дівчинки, яка бореться з рідкісною хворобою, - дворічної Софії Коваль. Нещодавно у Хмельницькому відбувся благодійний концерт та аукціон на її підтримку, а в День міста Хмельницький - благодійний ярмарок. Друзі, знайомі родини, а також волонтери організовують благодійні ініціативи для того, щоб допомогти зібрати на її лікування величезну суму – 63 мільйони гривень.

«Так, нам не вдасться на таких акціях одразу зібрати потрібну суму, але це невеличкий крок до великої мети, - зазначають волонтери Мистецької сотні, які влаштовували благодійний концерт на підтимку Софійки. - Але всі, хто доєднався до акції - з великим серцем люди, які щиро переживають і вболівають за Софієчку».

«На ярмарку, який волонтери організували у День міста Хмельницький, зібрали близько 100 тисяч. А сума, яку зібрали на лікування загалом, - чотири мільйони 775 тисяч», - каже мама Софійки Анна Коваль. І додає, що загальна вартість лікування становить 63 мільйони гривень. Тож батьки просять всіх небайдужих долучитись, щоб допомогти їхній донечці, адже така сума є «космічною» для родини Ковалів. 

Нагадаємо, що 2-річна Софійка Коваль бореться з хворобою, яка загрожує її життю – спінальною м’язовою атрофією. Наразі батькам вдалося зупинити прогрес хвороби, завдяки підтримуючій терапії закордоном, яку потрібно отримувати раз на чотири місяці протягом всього життя. Проте дівчинці необхідно ввести препарат, який може зупинити недугу та покращити фізичний стан. 

Усі, кому не байдужа доля Софії Коваль, хто має змогу та бажання, - може долучити до збору коштів на її лікування.

РЕКВІЗИТИ

Приват Банк (гривня)
4149 4993 8919 1253
Коваль Анна Миколаївна(мама)

Ощадбанк (гривня)
5167 8031 0841 7697
Коваль Анна Миколаївна(мама)

Monobank (гривня)
5375 4141 0450 3296
Коваль Анна Миколаївна (мама)

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую