ye-logo.v1.2

Хмельничан закликають поділитися книгами з дітьми-переселенцями

Допомога 3540
Приносити книги можна у всі бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
Приносити книги можна у всі бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Фото: ілюстративне iStock/Getty Images

Бібліотекарі розпочали збір книг.

Приносити книги можна у всі бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади.

« Наразі у всіх книгозбірнях діють волонтерські пункти. Туди по допомогу звертаються переселенці. Часто вони запитують і про книги, які у такий час можуть психологічно допомогти, розрадити, зробити проведений час цікавішим, насиченим, емоційно наповнити його позитивними моментами», - повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Найбільше, зі слів бібліотекарок, потрібні книги для дошкільнят та молодших школярів. Діти такого віку ще цікавляться виданнями з яскравими картинками, які сприяють візуальному відпочинку і спокою.

У бібліотеках є достатньо книг, дитячих розвивальних журналів, настільних ігор для того, щоб займатися з дітками у приміщеннях книгозбірень. Але дехто з переселенців не зупиняється надовго у нашому місті, прямують далі. Тому ці люди не зможуть повернути бібліотечну книгу. Ось у таких умовах і з’явилася ідея зібрати у бібліотеках ті книги, які б не потребували повернення.

«Просимо всіх, хто має вже прочитані книги і може віддати їх. Це буде також ваша волонтерська допомога. Люди приносять у бібліотеки одяг, харчі для переселенців, та книги теж потрібні», – слова директоркиа Централізованої бібліотечної системи Тамари Козицької наводять у міськраді. – Книгу можна почитати навіть в дорозі або дитині на ніч. З гаджета це робити не завжди зручно, бо він може просто розрядитися. А книга є таким надійним джерелом, яке допоможе дитині відволіктися від війни».

Читайте також: На Хмельниччині продовжують випускати газети попри війну

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую