ye-logo.v1.2

Як на аукціоні від хмельницької бандуристки змагаються за поштові марки

Допомога 2306
Хмельницька бандуристка влаштувала аукціон з поштовими марками
Хмельницька бандуристка влаштувала аукціон з поштовими марками. Фото: з фейсбука

За ніч ставки зросли майже в два десятки разів.

Минулого вечора відома хмельницька бандуристка Марина Круть оголосила у своєму фейсбуці про аукціон. Дівчина виставила на торги аркуш поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді...!» зі стартовою ціною у дві тисячі гривень. Гроші з тих марок хмельничанка планує витратити на амуніцію українським бійцям, яким вона нині допомагає.

Користувачі соцмереж активно підхопили ініціативу Марини. За годину ціна лоту піднялася до десяти тисяч гривень, а станом на 9-ту годину ранку остання ставка сягнула 38 тисяч гривень.

«Інколи у мене опускаються руки. Сьогодні на свій страх і ризик замовила форми на сорок тисяч у Словаччині, не маючи цих грошей. Просто на сліпу віру. Але Бог цілує намір, а намір благий. Тому я плачу, коли дивлюся, як Бог мене веде. Як наприклад, за годину ставки на марки піднялись до 10 тисяч. А з’явився ще один лот», - написала минулого вечора Марина Круть в сторіс.

Додамо, марка з кораблем стала першою, яку випустила Укрпошта в умовах воєнного стану. Охочих її купити виявилося більше, ніж це дозволяє тираж марки. Як повідомили 22 квітня на сайті Укрпошти, наклад 1 мільйон для марок – рекордний, оскільки більшість художніх марок виходить у кількості близько 100 тисяч екземплярів.

«За правилами філателії, художні марки не друкують повторним тиражем. Це стосується всіх художніх марок, випущених в усіх країнах-членах всесвітнього поштового союзу. Укрпошта не може порушувати ці правила», - йдеться у повідомленні.

Тим часом боротьба за поштові марки від Марини Круть й далі триває. Аукціон діятиме до вечора 24 квітня. Завершення о 21:00.

Читайте також: У Хмельницькому на аукціоні на підтримку військових продали футболку гравця збірної за 100 тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую