ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Купити долари - проблема

Економіка 2819
Експерти прогнозують падіння гривні.
Експерти прогнозують падіння гривні.. Фото: kyiv.comments.ua

Комерційні банки не продають долари в очікуванні подальшого зниження курсу гривні.

Одне за одним з'являються повідомлення з ізних куточків держави про те, що валюта піднялася в ціні. А банки по всій Україні почали відмовляти клієнтам у продажу доларів.

Кореспонденти ТСН, спробували придбати долар у кількох обмінниках та відділеннях банків, проте не змогли. Працівники обмінників пояснюють це відсутністю готівкового долару і "ситуацією з курсом гривні".

Водночас в одному з банків валюту продають за курсом 8,24 грн/дол., але тільки по 500 доларів в одні руки. Проте для погашення доларового кредиту, банк погодився продати необхідну суму за нинішнім ринковим курсом без одержання на руки валютної готівки.
Ситуація ще не найгірша. Шеф-редактор журналу «Бухгалтер», заслужений економіст України, член-кор АЕНУ Олександр Кірш вважає, що все йде до того, що долар коштуватиме 10-12 грн. "І, відповідно, зростатимуть ціни на все, тому що курс стримується штучно недодруковкою грошової маси. Довгий час це тривати не може, пружина повинна розтиснутися. І оскільки політичні чинники її вже зараз не стримують, вона буде розтискатися усюди і на все», - цитують фахівця "Коментарі".

На дефіцит валюти швидко зреагували "міняли" - "підпільний" долар неабияк виріс у ціні.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую