ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Не продають валюту - штраф!

Економіка 2235
НБУ визнає, що банки не хочуть продавати долари.
НБУ визнає, що банки не хочуть продавати долари.. Фото: tsn.ua

Нацбанк визнав наявність фактів відмови банків у продажу валюти населенню.

Ситуація з обмеженим продажем доларів у комерційних банках отримала відгук в НАціональному банку України.  "Останнім часом були зафіксовані факти безпідставної відмови деякими банківськими установами в продажу іноземної валюти фізичним особам. Нацбанк відстежує відповідні випадки порушень і звертається до громадян із проханням повідомляти про них", - цитує ТСН  представників НБУ. 

Також повідомили, що за результатами перевірок до банків - порушників норм чинного законодавства, в яких будуть виявлені факти безпідставної відмови у продажу валюти в разі її наявності, НБУ буде застосовувати жорсткі заходи впливу - від штрафів до обмеження здійснення операцій з окремими пунктами генеральних ліцензій.

Як повідомлялося, деякі комерційні банки 13 листопада припинили продавати долари в очікуванні подальшого зниження курсу гривні.

Нагадаємо, раніше 13 листопада торги по долару на міжбанківському валютному ринку завершилися котируваннями 8,288/8,325 грн/дол. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую