ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

Податок за валюту не братимуть. Принаймні поки (ВІДЕО)

Любов БАГАЦЬКА Економіка 1945

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики відкликає законопроект, яким пропонувалося запровадити 15%-й податок на продаж валюти.

Про це повідомив прес-секретар ініціатора проекту Віталія Хомутинніка.

Опозиційний політик Анатолій Гриценко Анатолій Гриценко у парламенті висловив свою думку щодо законопроекту №11433 щодо впровадження податку на обмін валюти та закликав не включати його до порядку денного і не голосувати одразу в цілому. Пізніше на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він написав: "Щойно виступив у Раді - проти включення до порядку денного законопроекту ПР про 15% податок на продаж валюти населенням. Виступили проти й інші депутати. Результат - законопроект до порядку денного не включили, його розгляд відклали. Чи надовго? Триматимемо руку на пульсі..."

Інший політик Леся Оробець відзначила, що цей законопроект відклали, оскільки регіоналам забракло голосів.
Натомість Віталій Хомутиннік зазначив, що нині нині будуть проведені додаткові консультації за участю представників уряду, Нацбанку, народних депутатів, експертів банківського середовища для того, щоб знайти компромісну позицію щодо врегулювання проблемних питань валютного ринку. Так передає його слова "Українська правда".
Як уже повідомлялося, ідея запровадити 15%-й податок на продаж валюти виникла нібито з метою "боротьби з валютними спекуляціями й стабілізації курсу гривні".  

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую