ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Хто з хмельницьких підприємців поїде на стажування до Німеччини?

Економіка 1708
Фото: adm.km.ua

Проведено засідання конкурсної комісії по відбору управлінських кадрів підприємств області на стажування у Німеччину.

Як повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація, у рамках Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива” у Головному управлінні економіки облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії по проведенню відбору управлінських кадрів провідних підприємств області на стажування у Німеччину. 

Національна програма, за підтримки якої управлінці області отримують можливість ознайомитися з німецькою культурою бізнесу, а також започаткувати контакти із німецькими компаніями та презентувати себе в якості потенційних ділових партнерів, здійснюється під гаслом “Fit for Partnership – готові до партнерства з Німеччиною”.
Членами комісії оцінювався рівень професійної компетентності претендентів для участі у програмі, їх управлінські навики та загальний рівень управлінської підготовки, перспективи використання претендентами здобутих знань у майбутньому на користь економіки області.

За результатами засідання прийнято рішення надати рекомендації заявленим претендентам та допустити їх до участі у конкурсному відборі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та німецького Товариства з міжнародного співробітництва GIZ на стажування у Німеччині.

Усього за період дії Програми (2003-2012 роки) стажування у країнах Європейського Союзу за програмами Тасіs МТР, Nordpraktik та InWEnt пройшли 33 учасники-управлінці бізнес структур області, ще 7 представників регіону рекомендовано для стажування у Німеччині у 2013 році.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую