ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як попрацювали промисловці Хмельницького?

Економіка 1954
Фото: news.if.ua

Підсумки роботи промисловості міста Хмельницького за січень–листопад 2012 року.

У січні–листопаді 2012р. порівняно з січнем–листопадом 2011р. на промислових підприємствах міста досягнуто збільшення обсягів виробництва шкільних та канцелярських товарів з паперу та картону (у 1,6 раза), етикеток та ярликів з паперу та картону з друкованим текстом або зображенням (на 39,3%), бетонних сумішів готових для використання (на 3,1%), збірних елементів конструкцій для будівництва з цементу (на 2,2%).

Водночас, як повідомляє Хмельницька міська рада, спостерігалось зменшення випуску взуття з верхом з текстильних матеріалів (на 29,3%), взуття, крім спортивного та захисного (на 26,1%). У харчовій промисловості збільшився випуск копченої риби, включаючи філе (на 10,2%), готових продуктів і інших консервів з риби (на 5,0%). Поряд з цим зменшився випуск солоних оселедців (на 22,8%).

За січень–жовтень 2012р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 3386,2 млн.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості на 2201,7 млн.грн.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую