ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Бізнесмени Хмельниччина дбають про довкілля

Богдана Хмельницька Економіка 1244
Фото: viche.lutsk.ua

Цьогоріч на оздоровлення довкілля бізнес Хмельниччини спрямував 9 мільйонів гривень екологічного податку.

Понад 6 мільйонів гривень із цієї суми підприємницький загал краю сплатив до місцевих бюджетів регіону та ще майже 3 мільйони – до державної скарбниці.

Як повідомили в ДПС у Хмельницькій області, у секторі місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів ДПС у Хмельницькій області нагадують, що платниками екологічного податку є представники бізнес-спільноти у разі, якщо здійснюють викиди шкідливих речовин в атмосферу, гідросферу чи розміщують відходи в спеціально відведених для цього місцях та інших випадках, що передбачені статтею 240 Податкового кодексу України.

Задля відшкодування збитків, завданих оточуючому середовищу краю від свавільної господарської діяльності людини, податковою службою налагоджено постійний дієвий обмін інформацією з державним управління охорони навколишнього природного середовища. Результатами такої співпраці у січні-листопаді 2012 року стали 8 тисяч гривень донарахувань та штрафів з екологічного податку для 10-ти нових платників цього збору, які до зустрічей з податківцями не надто переймались компенсацією збитків, заподіяних довкіллю.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую