ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Хмельницьку дитячу лікарню відзначили нагородою

Богдана Хмельницька Економіка 2137
Фото: mtrk.com.ua

Хмельницька міська дитяча лікарня за підсумками 2012 року удостоєна відзнаки Всеукраїнського проекту “Флагмани сучасної медицини”.

Як повідомили у Хмельницькій міській раді, в основу оцінки роботи закладу лягли якість та обсяги надання медичної допомоги дітям, модернізація лікарні, кваліфікаційний рівень спеціалістів та інші важливі критерії.

Лише за останній рік троє лікарів з колективу лікарні стали кандидатами медичних наук, а ще троє відзначені за високий професіоналізм грамотами Міністерства охорони здоров'я. Головний лікар міської дитячої лікарні Іван Гуцул минулого року удостоєний почесного звання Заслужений лікар України.

Варто нагадати, що Реабілітаційний центр “Турбота” Хмельницької міської дитячої лікарні з минулого року реалізовує проект “ Запровадження арт-аква-терапіїї в комплексній реабілітації дітей з обмеженими можливості” для дітей з дитячим церебральним паралічем та важкими ураженнями опорно-рухового апарату. Цей проект став переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Загальна вартість проекту складає 759,03 тис. грн. Державним бюджетом виділено 403,6 тис. грн. для впровадження основних ідей проекту. Вагомий внесок зробила міська рада, виділивши 323,9 тис. грн. для впровадження інноваційних технологій.

Крім того, адміністрацією Хмельницької міської дитячої лікарні для реалізації даного проекту було залучено 31,5 тис. грн. позабюджетних коштів та спонсорської допомоги. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую