ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

«Спрощенці» Хмельниччини поповнили бюджет 133 мільйонами гривень

Економіка 1831
Фото: oda.kherson.ua

Найбільше надходжень надійшло від фізичних осіб-підприємців.

З початку 2014 року платники єдиного податку області сплатили у місцевий бюджет 133 мільйони гривень. Такий показник перевищує минулорічний на 15,4 мільйона гривень.
Більшу частину надходжень від малого бізнесу забезпечили фізичні особи – підприємці на спрощеній системі оподаткування, яких наразі в області нараховується понад 35,7 тисячі. Вони сплатили до обласної казни більше 104 мільйони гривень податку. Решту надходжень – 29 мільйонів гривень – забезпечили малі фірми на спрощеній системі оподаткування — їх нараховується понад 4,5 тисячі.
«На Хмельниччині єдиний податок є третім за важливістю джерелом наповнення бюджету. Стабільність та легкість обчислення й сплати цього податку спонукає уряд до розширення кількості його платників за рахунок аграріїв держави з числа платників фіксованого сільськогосподарського податку. Ці новації викладені у концепції реформування податкової системи держави. Такі кроки не лише зменшать кількість обов’язкових платежів у державі, а й значно спростять умови ведення власної справи», – відзначає заступник начальника Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Сергій Романов.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую