ye-logo.v1.2

«До президентських виборів конституційних змін не буде»

Економіка 1056

У цьому журналістів запевнив народний депутат України Олександр Буджерак

«Ті проекти змін до Конституції Партії регіонів та БЮТ, які були опубліковані в засобах масової інформації, неправдиві, – заявив народний депутат України, голова обласного осередку партії «Батьківщина» Олександр Буджерак. – Так, більшість положень наші. Але 10-15 відсотків – сфальсифіковані».  На думку Олександра Олександровича, це все робиться, щоб «підняти» громадськість. Заперечив нардеп і заяви деяких політологів, що Юлію Тимошенко «кинули» з широкою коаліцією. «Ніхто нікого не кидав. Кинули всю Україну», – зазначив пан Буджерак.
Разом із тим він не заперечує факту домовленостей про створення нової коаліції. Однак наголосив, що домовлялися не лише з регіоналами, а й Блоком Литвина та  частиною «Нашої України». А проект змін до Конституції, про який останнім часом писалося і говорилося чимало, був зроблений під Януковича. «Ніхто з БЮТу не говорив, що Президента потрібно обирати в парламенті! – каже Олександр Буджерак. – Це Партія регіонів про це говорила». Однак «б’ютівець» не виключив ймовірності створення широкої коаліції, яка мала б понад 300 депутатських голосів. Щоправда, до президентських виборів нічого не буде. Як, власне, і змін до Конституції.
Не оминув голова «Батьківщини» і неполітичну проблему Хмельницького. «Зараз на два округи народним депутатам з бюджету виділяють шість мільйонів гривень. І я домагаюся того, щоб ці гроші пішли на водогін Хмельницький-Чернилівка, щоб 7-8 кілометрів водогону зробили», – резюмував Олександр Олександрович. 
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую