ye-logo.v1.2

«Народна самооборона» не висуватиме кандидата в Президенти України

Економіка 1061

Про це у Хмельницькому заявив заступник голови партії Сергій Луценко

«Я хочу вибачитися перед подолянами, оскільки завинив перед ними – не був на Хмельниччині 1,5 роки», - зазначив брат міністра внутрішніх справ України, який завітав до Хмельницького 25 червня. Де-юре, Сергій Віталійович, заступник голови партії «Вперед, Україно!», але ж де-факто – вже заступник голови політичної партії «Народна самооборона». «Близько двох місяців ми прийняли рішення перейменувати партію «Вперед, Україно!» у «Народну самооборону», – заявив Сергій Луценко. – Це зроблено для того, щоб не плутати народ у різних політичних брендах, від яких люди вже втомилися. І вже сьогодні можу всіх запевнити, що від нашої партії ніхто не буде балотуватися на пост Президента України. Рішення про підтримку когось із кандидатів прийме з’їзд партії, але після того, як побачимо програмні засади кандидатів та кадровий список – кого і куди вони рекомендують призначити.  Тобто зважатимемо на досвід та чистоту команди кандидата в Президента».
«Ми будемо інформувати населення, в якому під’їзді вперше за три роки засвітилася лампочка, де зарили якусь яму тощо, – пояснює Сергій Віталійович. – Ми будемо допомагати людям вирішувати побутові проблеми». А в Хмельницькому планують провести акцію, встановивши біля міськвиконкому велику мапу міста, на якій мешканці можуть відмічати свої будинки чи двори, де є якісь проблеми, що не вирішуються. А потім цю «проблематичну мапу» передадуть міському голові, від якого вимагатимуть розібратися в ситуації. «Я наведу лише один приклад. Народний депутат Катерина Лук’янова написала у владні кабінети Хмельниччини більше сотні звернень та запитів, - розповідає заступник голови «Народної самооборони». – А реалізовано лише два! Решта – одні відписки. Чиновники мають розуміти, що можуть понести кримінальну відповідальність за невиконання закону про статус народного депутата. У Нетішині півміста вже багато років сидить без газу, і люди, які там живуть, платять більше за електроенергію, ніж ті, в кого є газ. Ще при першій прем’єрській каденції Януковича ми підписали бюджетне доручення на виділення двох мільйонів гривень, а вісім років тому це була вагома сума, і вручили це доручення меру. А він так і нічого не зробив. Я не дивуюся, що цього міського голови вже немає в Нетішині».
До речі, повертаючись до політики, пан Луценко висловив особисту думку, що нині в Україні є лише два основних кандидати в Президенти – Віктор Янукович та Юлія Тимошенко. «Решта або не дотягує, або є технічними кандидатами, - каже Сергій Віталійович. – Тому мій брат і вирішив не балотуватися на президентських виборах».Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую