ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Хмельницький не готовий відмовитися від газу, - Чернилевський

Економіка 2048

Основна частина коштів енергетичної сфери міста, за словами в.о. хмельницького міського голови Костянтина Чернилевського, і далі буде йти на сплату за використання природного газу.

Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з експертами Реанімаційного пакету реформ, яка відбулася у сесійній залі Хмельницької міської ради. Хмельницький активно розвиває сферу енергозбереження, втілює пілотні проекти і навіть використовує альтернативні джерела енергії. Однак, за словами Костянтина Чернилевського, місто не готове не лише відмовитися від використання природного газу, але й надалі сплачувати левову частку бюджетних коштів за блакитне паливо.

“Місцева влада перші кроки робить. Ми запроваджуємо пілотні проекти: замінюємо лампочки, утеплюємо приміщення,  авіть одна котельня у Хмельницькому працює на гелевих батареях. Це наше ноу-хау. Ми вже ввели в експлуатацію 14 нових твердопаливних котлів”, — проінформував Костянтин Іванович.

Разом із тим, зауважив він, від газу місто нікуди не дінеться.

“Основні виплати у нас і далі будуть йти на газ. Навіть якщо ми переведемо усі котли на тверде паливо, то дерева у нас стільки немає. Треба шукати альтернативу: щепи, солома, торф”, — пояснив в.о. мера.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую