ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

На Хмельниччині вилучили фальсифікованого алкоголю на п’ять мільйонів гривень

Економіка 1766
Фальсифікат розливали під виглядом горілки брендових марок
Фальсифікат розливали під виглядом горілки брендових марок. Фото: news.if.ua

У Хмельницькій області викрито незаконне виробництво з масового розливу лікеро-горілчаних виробів.

Група мешканців Хмельницького організувала діяльність підпільних цехів з використанням обладнання, де незаконно виробляли алкогольні напої із недоброякісної сировини у великій кількості. Як зазначають в обласній фіскальній службі, таке виробництво становить загрозу для життя та здоров'я людей.

«У рамках операції «Акциз-2015» з протиправного обігу вилучено алкогольного фальсифікату більш як на 5 мільйонів гривень. Ділки розливали фальсифікат під виглядом горілки брендових марок у «beg-in-box» ємності 2, 3 та 10 літрів, а також в ПЕТ-пляшки місткістю 5 літрів, - розповідають податківці. - Використовувалась також склотара, обклеєна етикетками з назвою «Пшенична».

Під час проведених обшуків вилучено лінії розливу алкогольних напоїв кустарного виробництва та інше обладнання, що забезпечувало виготовлення фальсифікованого алкоголю.

Також вилучено понад 17 тонн спирту та близько 20 тонн незаконно виготовлених алкогольних напоїв, розлитих у «beg-in-box» ємності відомих брендових марок «Finlandia» «Jelzin», підроблені марки акцизного податку та інші витратні матеріали, готівкові кошти, отримані від реалізації незаконно виготовлених алкогольних напоїв та чорнову бухгалтерію.

Триває досудове слідство.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую