ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Жителі Хмельниччини сплатили майже чотири мільярди гривень податків

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 1185
Малий бізнес Хмельниччини сплатив 300 мільйонів гривень єдиного податку
Малий бізнес Хмельниччини сплатив 300 мільйонів гривень єдиного податку. Фото: nslovo.com

Бюджети області з них отримали більше двох мільярдів гривень.

Протягом одинадцяти місяців нинішнього року до бюджетів усіх рівнів від бізнес-спільноти Хмельницької області надійшло 3 мільярди 734 мільйони гривень податків та зборів. Як повідомляють у фіскальній службі області,
загалом до державного бюджету підприємницька спільнота краю перерахувала 1 мільярд 646 мільйонів гривень.

“У надходженнях до держбюджету домінує податок на додану вартість, який склав 640 мільйонів гривень, податок з доходів з фізичних осіб - 585 мільйонів гривень та податок на прибуток, якого сплачено 260 мільйонів гривень, - розповідають у відомстві. - Ще 54 мільйони гривень надійшло завдяки сплаті акцизного податку”.

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали більше 2 мільярдів гривень податкових платежів. Найбільше наповнив скарбниці територіальних громад податок з доходів фізичних осіб, сума якого досягла 1 мільярда 162 мільйонів гривень.

“Податок на майно, тобто плата за землю, транспортний податок і податок на нерухомість у спільному показнику склали 321 мільйон гривень. Малий бізнес додав до цього 300 мільйонів гривень єдиного податку, роздрібний акцизний податок - 179 мільйонів гривень”, - йдеться у повідомленні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую