ye-logo.v1.2

Губернатора замінять

Економіка 1055

Та тільки не на Ігоря Мізраха, якого віднедавна розшукує вінницька міліція

Останні новини кадрових баталій: Мізраха до нас не призначають. Про це нам розповіло джерело з Секретаріату Президента. Також нам повідомили, що зміни відбудуться. У нас і у ще восьми областях України таки поміняють голів адміністрацій. Щоправда, коли це станеться, і хто претендує на посади, дізнатися так і не вдалося. Натомість в самій ОДА твердо переконані, що Іван Гавчук залишиться на своєму місці.
Тим часом вінницькі колеги надіслали нам копію постанови про оголошення претендента на губернаторське крісло Ігоря Мізраха в розшук (як ми писали минулого тижня, поширювалися чутки, що саме цього 37-річного проректора інституту конструювання одягу призначать головою Хмельницької ОДА). Вінницьке обласне управління внутрішніх справ підозрює його у шахрайстві і навіть опублікувало це повідомлення в місцевих газетах.
У будь-якому випадку, ще донедавна кандидатура Ігоря Мізраха вважалася досить реальною. Як і кандидатура екс-губернатора Олександра Буханевича. Але коли раніше називали конкретну дату змін в області – 5-6 серпня, то тепер її переносять аж на кінець місяця – і все це викликає чимало запитань...
.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую