ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Сьогодні на Хмельниччині перекриють дороги державного та регіонального значення

Ангеліна Мовчан Економіка 3298
Вже зараз варто очікувати зростання вартості продуктів на 20 %, здорожчання виробництва власної продукції тваринництва, - заявляють аграрії.
Вже зараз варто очікувати зростання вартості продуктів на 20 %, здорожчання виробництва власної продукції тваринництва, - заявляють аграрії. . Фото: znaj.ua

На своєрідну акцію протесту вийдуть представники великих і малих сільгосппідприємств, фермери та профільні асоціації області.

Фермери і землевласники кажуть: влада їх не почула на майданах, де проводили мирні акції, тож змушені вдаватися до більш радикальних дій.

"Хмельницька область впродовж п’яти останніх років була у лідерах з сільгоспвиробництва, тому нині найактивніше бореться за свої права. Хибно вважати, що податкові зміни позначиться лише на аграрних підприємствах. Це початок ланцюгової реакції. Вже зараз варто очікувати зростання вартості продуктів на 20 %, здорожчання виробництва власної продукції тваринництва", - заявляють аграрії.

Вже з 10-ї ранку дороги перекриють у Волочиському, Летичівському, Кам’янець-Подільському та Славутському районах на перетині важливих шляхів сполучення. Таким чином область долучається до Всеукраїнського безстрокового страйку.
Головні вимоги стайкарів: 

- накладення вето Президента на прийнятий Верховною Радою законопроект № 3688 з подальшою його відміною в частині погіршення умов для аграрного сектору;

- створення робочої групи з представників влади і аграріїв для напрацюванням змін до податкового кодексу в частині оподаткування сільського господарства;

- адекватна державна підтримка аграрного сектору
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую