ye-logo.v1.2

Автомобільні ворота в Західну Європу для усієї України

Економіка 1040

Прикордонники, які працюють на пункті пропуску, мають знати зразки 160 документів, в тому числі зразки паспортів всіх країн.

На прес-конференції начальник Ягодинської митниці Василь Шайда,  прес-секретар Світлана Федонюк та начальник прес-служби прикордонного загону майор Олег Личковський розповіли про свою роботу і відповіли на запитання журналістів.
 «Наш пункт пропуску західного кордону – найпотужніший, – каже Василь Васильович, – і один із найстаріших. Ми вже відзначили 65-у річницю свого існування, адже його відкрили у 1944 році ще у структурі Брестської митниці. Ягодинська митниця створена у 1992 році. Тут сталі, давні традиції. Зараз ми знаходимося у стадії розбудови, готуємося до Євро-2012. Виділяються відповідні кошти на реконструкцію. Ми вже освоїли 20 мільйонів гривень. До кінця року ще отримаємо значні кошти, які дадуть нам можливість робити все за сучасними євростандартами, а влітку 2010 року плануємо завершити будівництво нових смуг. Ми переконані, що 60% всіх перевезень і сухопутний потік вболівальників припаде саме на Ягодин, до того ж,  близько  50% громадян будуть переміщуватися саме тут,  бо це найближчий шлях з Європи в Україну».
 «Потік пасажирів зросте у декілька разів, – зауважив Олег Личковський, - тому пункт пропуску розбудовується, щоб покращити умови перетинання кордону громадянами якомога швидше і комфортніше. По той бік річки Західний Буг,  на польському кордоні пропускна можливість вдвічі більша за нашу, більше смуг руху, але люди, які перетинають кордон, задоволені  нашою роботою, незважаючи на велике навантаження на митників та прикордонників».
Після невеличкої прес-конференції журналісти подивилися, як працюють на пункті пропуску, перевіряють вантажі, як будуються нові смуги руху і навіть побували на червоній лінії, за якою вже починається територія іншої держави.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую