ye-logo.v1.2

Старість не в радість

Економіка 1914

10 грудня уряд України розгляне законопроект проведення пенсійної реформи…

Перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова, 7 грудня в Лондоні на конференції, присвяченій Україні, повідомила про те, що найближчим часом Кабінет міністрів внесе до Верховної ради проект закону про підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років. Це буде перший етап пенсійної реформи, яку уряд планує провести в грудні.
На вимогу Міжнародного Валютного Фонду, 10 грудня Кабмін має направити до Верховної ради законопроект щодо проведення пенсійної реформи. Документ повинен передбачати низку норм, які збільшують доходи і зменшують видатки пенсійного фонду. Це відбудеться за рахунок легалізації зарплати і збільшення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років - по шість місяців щороку, починаючи з 2011 року. При більш пізньому виході на пенсію здійснюється підвищення розмірів виплат: на 3% - за один рік відстрочки до 85,32% - за десять років відстрочки виходу.
Розробники кодексу запевняють, що підвищення пенсійного віку може торкнутися і чоловіків.
А з 1 січня 2011 року уряд планує скоротити пенсії чиновникам. Тепер  ніхто з них не зможе розраховувати більш ніж на 12 пенсійних мінімумів. 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую