ye-logo.v1.2

Проаналізовано хід погашення заборгованості з заробітної плати в Городку

Економіка 2117

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням В.Вербановського.

В ньому брали участь начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, господарські керівники, представники ЗМІ. На засіданні було проаналізовано хід погашення заборгованості з заробітної плати, стан боротьби з корупцією та злочинністю. Також узгоджувався план роботи районної державної адміністрації на перший квартал 2011 року.
Так, у розв’язанні найбільш важливих і соціально значимих проблем спостерігається позитивна динаміка. Зокрема, сума невиплаченої заробітної плати з початку року зменшилась на 219,3 тис.грн., або на 46,2 відсотків. Заборгованість із виплати заробітної плати по підприємствах-банкрутах з початку року зменшилась на 236,6 тис.гривень.
По видах економічної діяльності на 1 грудня 2010 року борги по заробітній платі порівняно з початком року зменшилась в транспорті на 110,0 тис.грн., в сільському господарстві – на 55,0 тис.грн., в промисловості – на 53,6 тис.грн., колективні, громадські та особисті послуги – на 0,7 тис.гривень.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую