ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

За рік на Хмельниччині реалізували арештованого майна на понад 60 мільйонів гривень

Галина МЕЛЬНИК Економіка 1409
Арештованого майна реалізували на понад 60 мільйонів гривень
Арештованого майна реалізували на понад 60 мільйонів гривень. Фото: автора

Це вдалося завдяки електронним торгам.

 На Хмельниччині упродовж 2016 року реалізували арештованого майна на понад 60 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Роман Касянюк.

За його словами, продати це майно вдалося за допомогою державного підприємства "Система електронних торгів арештованим майном" (СЕТАМ), яке віднедавна почало продавати ще й активи неплатоспроможних банків.

«Всі знають, що виконавча служба реалізовує майно, але не вісім відомо, де його шукати. Більше як два роки тому Міністерство юстиції перейшло до прозорої реалізації майна – електронних торгів. Державне підприємство СЕТАМ проводить реалізацію арештованого майна. Це найбільший майданчик торгів, все розбито по категоріях і регіонах. Тут показано аукціони, які відбуватимуться», - зазначив Роман Касянюк.

Він додав, що через СЕТАМ реалізовується рухоме, нерухоме майно за доступними цінами. Зайти на сайт і ознайомитися з об’єктом може будь-хто і брати участь у торгах. Електронний аукціон дозволяє підняти ціну в процесі торгів. Більше того, спочатку можна приїхати і подивитися, в якому майно стані. У Хмельницькому є майданчики, де можна оглянути, наприклад автомобілі. Якщо вам підходить, беріть участь у торгах і купуйте.

«Майно продається завдяки попиту за більшою ціною, ніж виставлялося. Якщо взяти минулий рік, то ми отримали більше 60 мільйонів гривень від реалізації арештованого майна. Це дуже прозорий механізм», - переконує посадовець.

Як відмітив Роман Касянюк, через СЕТАМ часто люди добровільно продають власні квартири і автомобілі.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую